#

Kim jesteśmy? Poznaj sprawców całego zamieszania!

Posted on: 2020-12-22 21:58:09
Nasza historia

Dlaczego stworzyliśmy rest4less? Bo sami jesteśmy związani zawodowo z branżą gastronomiczną i wiemy z jak trudną sytuacją przyszło się mierzyć wszystkim restauratorom. Dosłownie walczymy o przeżycie. Portal rest4less to serwis wspierający restauracje w trudnym czasie pandemii. Okres kwarantanny i izolacji, szczególnie negatywnie odbił się na branży gastronomicznej. Ogromne straty związane z wykluczeniem Gości stacjonarnych obecnych w restauracji spowodowały zamknięcie wielu lokali oraz zwolnienie pracowników. W obliczu drugiej fali zachorowań i ponownego lockdownu, Restauracje dosłownie walczą o przetrwanie, a runda druga tej bitwy właśnie się rozpoczyna.

Bierzemy sprawy w swoje ręce!

Sytuacja zmusiła branże gastronomiczną do obsługi swoich Gości tylko poprzez sprzedaż zamówień online z dostawą do ich drzwi. Niestety większość realizowanych tą drogą transakcji obsługiwanych jest przez drogich gigantów dominujących na rynku zamówień jedzenia z dostawą. Koszty, które każdorazowo ponosi restauracja korzystająca z tych usług mogą przewyższyć nawet wartość samego zamówienia!

Można inaczej, można lepiej!


Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i zbudować portal do zamawiania jedzenia online, który realnie wesprze restaurator w tej nierównej walce. Nasza portal pozwala na sprzedaż jedzenia z dowozem, na warunkach, które pozwolą generować stały przychód oraz nie nadwyrężać budżetu restauracji.


Rest4less oferuje użytkownikom możliwość zamawiania ulubionych posiłków online i wsparcie ulubionych lokalnych restauracji. To lokalna inicjatywa! Tylko świadoma i zaangażowana społeczność może realnie wpłynąć na trudną sytuację restauracji – liczymy na Ciebie!


Poznajmy się lepiej!


Portal rest4less tworzy dla Ciebie zgrany 4-osobowy zespół. Maciej, właściciel kilku restauracji, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ doskonale wie z jakimi wyzwaniami mierzy się teraz rynek gastro. Zaprosił do zespołu Marcina, pasjonata programowania. Za nim dołączył Dominik – jako wsparcie w budowie aplikacji i Public Relations oraz Sandra ilustratorka na co dzień zajmująca się marketingiem.

 
– Nie możemy stać i patrzeć bezczynnie jak upadają kolejne restauracje. – mówi Maciej – Dlatego dziś serwujemy Wam rozwiązanie, które pomoże nam wygrać to stracie!

 
 
Burze mózgów i nieprzespane noce za nami. Dziś oddajemy w Twoje ręce portal, dzięki któremu możesz uratować lokalne restauracje! 

Wesprzyj nas w boju – bez Ciebie to się nie uda! 

 
Twórcy rest4less

Back to Home Page