banner

Idzie nowe! Co zyskam z Rest4less?

Nie jesteśmy kolejnym serwisem do zamawiania jedzenia online!

Rest4less to inicjatywa opierająca się na społecznej idei wsparcia lokalnego rynku gastro - swoich restauracji! Nasz serwis to alternatywa dla dominujących portali obsługujących zamówień jedzenia z dostawą. W obliczu trudnej sytuacji, z którą przyszło się mierzyć branży gastronomicznej oferujemy rozwiązanie, które wesprze restauratorów w codziennej walce. Nasz portal pozwala na sprzedaż jedzenia z dowozem, na warunkach, które pozwolą generować stały przychód oraz nie nadwyrężać budżetu restauracji. Rest4less pozwoli Ci dotrzeć do nowych gości, realizować dowolną liczbę zamówień z dostawą i zarabiać!

Proste rozliczanie!

Nie potrzebujesz konta w PayU czy innej platformie, korzystając z Rest4less rozliczasz się za pomocą swojego konta - tak po prostu! Dostajesz od nas przelew kiedy chcesz!

Dlaczego nasza cena jest tak konkurencyjna względem gigantów, którzy opanowali rynek?

To proste. Za naszym systemem nie stoi duża organizacja! Płacisz tylko niską marżę za złożone u Ciebie zamówienia i tym samym zrzucasz się na koszty utrzymania naszego (Twojego) serwisu!

CHCĘ DOŁĄCZYĆ!

Jak to działa?

icon 01
Zarejestruj swoją restauracje!

Poznajmy się! Załóż konto na naszym portalu podając szczegółowe dane swojej restauracji. Nazwa, adres informacje kontaktowe oraz NIP!

icon 02
Uzupełnij profil!

Sam zarządzaj ofertą swojej restauracji! Stwórz menu, dodaj kategorie, zdjęcia i ceny oferowanych posiłków.

icon 03
Zdobywaj nowych Gości i zarabiaj!

Angażuj stałych Gości - to oni wspierają Cię w trudnych chwilach! Zdobywaj też nowych! Generuj zyski ze sprzedaży posiłków z dowozem! Buduj wśród swoich Gości świadomość odpowiedzialnego zamawiania z Twojej restauracji.

Our Blog

Latest News

blog-img

Branża gastro po lockdown - wyzwania, z którymi muszą zmierzyć się restauracje

Read More
#

Munchbox

More than 3000 restaurants

Book a table easly at the best price
View All
Jeszcze Cię nie przekonaliśmy?

Sprawdź co mówią o nas NASI?