Głodny? Zamawiaj ulubione jedzenie z dowozem i wspieraj lokalne restauracje!
Szybko, smacznie i w słusznej sprawie!

Wybierz miasto

Kolejny serwis do zamawiania jedzenia?

Portal rest4less to serwis wspierający restauracje w trudnym czasie pandemii, z którym przyszło im się zmierzyć! Okres kwarantanny i izolacji, szczególnie negatywnie odbił się na Twoich ulubionych restauracjach. Ogromne straty związane z wykluczeniem Gości stacjonarnych obecnych w restauracji spowodowały zamknięcie wielu lokali oraz zwolnienie pracowników. Mimo, że Restauracje ponownie są otwarte, dosłownie walczą o przetrwanie, a runda druga tej bitwy właśnie się rozpoczyna.

Światełko w tunelu

Szansą na wyjście z kryzysu i przeżycie jest zwiększenie liczby zamówień online. Niestety większość realizowanych tą drogą transakcji obsługiwanych jest przez drogich gigantów dominujących na rynku zamówień jedzenia z dostawą. Koszty, które każdorazowo ponosi restauracja korzystająca z tych usług mogą przewyższyć nawet wartość samego zamówienia!

Bez Ciebie to się nie uda!

Nasz pomysł to brak zgody na taki model współpracy! Wyciągamy rękę do lokalnych restauracji oferując im alternatywną i niskokosztową platformę do realizacji zamówień jedzenia z dostawą! Naszym celem jest wsparcie Twoich ulubionych restauracji poprzez umożliwienie zwiększenia zysków ze sprzedaży posiłków z dowozem! Żeby to się udało potrzebujemy Ciebie! Tylko świadoma i zaangażowana społeczność może realnie wpłynąć na trudną sytuację restauracji. Dołącz do nas i wesprzyj Twój ulubiony lokal zamawiając świadomie!

Możesz pomóc lokalnym restauracjom zamawiając świadomie ulubione jedzenie w rest4less!

Jak to działa?

icon 01
Wybierz restauracje

Wybierz miasto a następnie skorzystaj z naszej wyszukiwarki, wybierz restauracje i danie, na które masz ochotę! Możesz użyć filtrów, które ułatwią poszukiwania.

icon 02
Zamów jedzenie!

Złóż zamówienie w wybranej restauracji! Możesz zamówić posiłek zakładając ekspresowo konto w naszym portalu z użyciem Twojego konta Google!

icon 03
Dostawa, na Twoich warunkach!

Możesz zamówić jedzenie z dostawą do domu lub odebrać je w wybranej restauracji!

icon 04
Wszystkiego dobrego... i smacznego!

Wszystkiego dobrego... i smacznego!

Blog

Nadal głodny? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej inicjatywie, poznać historie restauratorów lub dowiedzieć się czegoś więcej o jedzeniu? Zajrzyj na naszego bloga!

#wspieramswoich

Co mówią o nas NASI? :)